Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » EZ vajon a diétámtól lehet?

EZ vajon a diétámtól lehet?

Figyelt kérdés

Pár hete diétázom, ami csak annyit takar hogy cukor helyett édesítő, kenyér helyett teljes kiőrlésű extrudált kenyér, sok párolt zöldséget eszek, csirkemellet, halat stb.

nem eszek egy nap keveset, kb 1100 kalóriát.

mellette rendszeresen mozgok, és szerencsére fogytam is.

viszont pár napja amint eszek valami nem kimondottan diétásat, hasmenésem lesz. 2 napja szülinapom volt, és ettem egy kevés tortát, erre egész nap rosszul voltam.

ma kb 200 ml madártejet ettem meg, és megint görcsöl a hasam és hasmenésem van. Ráadásul olyan hangokat ad ki a hasam hogy ilyesztő.

elmenjek vele orvoshoz? Mitől lehet?


2013. jan. 22. 21:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is diétával kezdtem, és mostmeg nézd meg a kérdésed feletti kérdést mi lett belőlem.. Egy roncs, szánni való ember. Nem éri meg h. tönkretedd magad egy kis súlyfelesleg miatt.
2013. jan. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!