Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van közületek valakinek...

Van közületek valakinek orrsövényferdülése? Mik a tüneteitek? Aki esetleg már túl van a műtéten írna tapasztalatokat? Visszatért-e a ferdülés. Stb. Mert valahol azt olvastam, hogy visszatérhet.

Figyelt kérdés
2009. aug. 31. 21:03
 1/4 anonim válasza:
100%

Hello!

Nekem volt és 3 éve műttettem meg.

Olyan tünetei voltak, mint egy durva megfázásnak és állandóan be volt gyúlladva az arc- és homloküregem. Egy egyszerű arcüreg röntgen elég a diagnózishoz. Amikor még meg is fáztam mellé, akkor éjszaka nem kaptam levegőt.

A műtét óta még csak meg sem fáztam, nem horkolok(csak nagyon ritkán). Nagyon eléfedett vagyok a műtéttel kapcsolatban és igazából nem is fájt, soha nem jött vissza!

2009. szept. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
állítólag sok embernek van ilyen baja,az orvosom szerint nekem is :D de azt ajánlotta,ha nincs vel
2009. szept. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
állítólag sok embernek van ilyen baja,az orvosom szerint nekem is :D de azt ajánlotta,ha nincs vele problémám,ne műtessem meg!tulajdonképpen problémám nincs,azon kívűl,h orrból beszélek :))) de menj el egy fül-orr-gégészhez,ő biztosabb diagnózist tud mondani neked!
2009. szept. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Engem is műtöttek már épp az idén pár hónapja. Nem tud visszaferdülni ugyanis porcot szednek ki onnan, nem olyan mint a polip vagy mandula. Tény nem a legkellemesebb érzés maga az egsz folyamat, de megéri, utána jobban kapsz majd levegőt. Az orrod nem változik semmit külsőleg, csak belül lesz kicsit nagyobb a lyuk. De bátorság megéri :)
2009. dec. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!