Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez utalhat cukorbetegségre?

Ez utalhat cukorbetegségre?

Figyelt kérdés

Olykor előfordul, hogy nagyon rosszul leszek. Elgyengülök, szédülök és kezdem elveszteni az eszméletem, az elmúlt két évben kb. 6-7-szer volt ilyen, ebből kétszer ájulás lett a vége. Amit észrevettem, előtte iszonyat éhségérzet fog el, pár órával később jön a rosszullét. A rosszullét után mindig nagyon durva hasmenés, addig tart a rosszullét, amíg nem jön ki belőlem minden. Először azt hittem, azért lett hasmenésem, mert összeettem mindent az éhségérzetre, aztán egy gyógyszer (antibiotikum) miatt, aztán igyekeztem nem enni sokat az éhségérzetre, de ugyanez történt. Nem tudok rájönni, mitől jöhet rám ez. Orvosnál voltam, de nem néztek vérképet meg semmit, mindig ráfogták valamire (hazahozott valamit a fiam a bölcsiből, stb.)

30n


2013. jan. 25. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Menj el az orvoshoz, és kérj egy teljes vérképvizsgálatot.
2013. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fontos lenne csináltatni egy teljes nagylabort, lehetőleg terheléses cukorral,inzulinnal! A háziorvos tud írni ide beutalót, sajnos úgy néz ki a te orvosod is olyan,mint az enyém :( A leírtak alapján tényleg, mintha leesne a vércukrod, ennek a tüneteit produkálod.

Közben vezethetnél étkezési naplót, hogy lehessen látni mi után történnek a rosszullétek.

A rendszeres hasmenés jelenthet ételallergiát is, glutén laktóz pl.

2013. jan. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nem éppen cukorbetegségre jellemző tünetcsoport. De a cukrodat magad is megméretheted egy gyógyszertárban.A falásroham, a nyakló nélküli bezabálás, a fosás az alkothat egy összefüggő sort... A falásrohammal kéne kezdeni.....

Ennek nézz utána, mi okozhatja...sztem valami pszichés dolog lehet. A testsúlyod az amúgy rendben van? Nem diétázol éppen?

2013. jan. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. jan. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Külföldön élek, itt minden doki így áll hozzá a magánbiztosítós rendszer miatt, igyekeznek minél kevesebbet költeni egy betegre, ezért kerülik ki a labort.

Nem diétázom, nem eszem sokat, de szerintem épp eleget. Vékony testalkat vagyok, 50 kg, mostanában nem híztam, fogytam. Vagyis 50-52 között mozog.

2013. jan. 25. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!