Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Migrén kezelésére valami tuti...

Migrén kezelésére valami tuti tipp?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:

szex

(nőként írom)

2013. jan. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm, próbáltuk. Az a gond, hogy a hatása szex után kicsivel már el is múlik.
2013. jan. 29. 16:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Na igen,nekem is csak közben és utána negyedóráig hat,aztán ismét lüktet a fejem,de legalább addig sem fáj,és a nyűgösség legalább nem jön vissza.

Iszol eleget? Eszel normálisan?

Nekem fronttól van mostanában,szörnyű.

2013. jan. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem eszem és nem iszom eleget,ezt eddig is tudtam, eddig is így volt, de fejfájás csak melegfrontnál van. Zombi vagyok tőle...
2013. jan. 29. 16:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg többet inni,napi legalább másfél liter valamit.

Vizet én se iszom meg igazából csak nyáron.

Ilyenkor reggel citromfű tea (sok cukorral,citromlével,legalább vércukrom sincs a padlón),napközben gyümölcslé,limonádé,kóla.

Enni nem irom hogy többet próbálj,én se tudok ha olyanom van,de édességet eszek.

Vérnyomástól is fájhat,az is leesik ha nincs elég kalóriabevitel.

2013. jan. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nekem migrénem van, egy megoldás van: Cataflam. beveszek egyet várok, néha elég, de inkább 2 szokott kelleni.kb 1 óra múlva semmi bajom.

Régebben Algopirynt szedtem, az nem volt jó rá.

Sokszor félek, hogyne vegyek be gyógyszert, várok is, de végül már annyira rosszul vagyok, hogy alig bírok kimenni a gyógyszerig. megfogadtam, ha kezdem kicsit érezni, már beveszek egy gyógyszert, így lehet, hogy egy tabletta is elég lesz.

Egyszer felírtak direkt migrénre való gyógyszert, de nem váltottam ki, mert akkoriban nem kellett.

2013. jan. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!