Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az lenne a gondom hogy legtöbb...

K.attila1990 kérdése:

Az lenne a gondom hogy legtöbbször amikor mérem a vérnyomásom a diastoles érték mindig alacsony, általában 120/50 és 135/55-60 körül mozog! Ez mennyire lehet káros?

Figyelt kérdés

Voltam kardiologiai kivizsgáláson ekg, terheléses ekg, vérvétel mind negativ, semmi különöset nem találtak! Rendszeresen edzek konditeremben! Most pl edzés utánn vagyok és 130/54 a vérnyomásom, sokszor szúr az oldalam és néha olyan mintha kicsit homályosa látnék vagy káprázna a szemem! Valaki valami vélemény h mitől lehet h ilyen alacsony a diastolés érték? és hogy ez káros vagy normális még, elég zavaróak a tüntetk! 23 éves fiú vagyok.

Válaszokat előre is köszi


2013. febr. 4. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a dolog teljesen ártalmatlan. Valszeg a rendszeres spotolás miatt van.. Ha baj lenne, már rég szólt volna az orvos érte. Nehogy elkezd szedni valamilyen szert erre, vagy ez ellen. A szervezeted tudja, mi kell neki.
2013. febr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hasonló a problémám,én is sportolok folyamatosan és nekem is alacsony a diastolém,idegesit is,50-60 közötti a vérnyomásom is 120 alatti sokszor és a pulzusom,van hogy 47, és én is furán látok gyenge vagyok,ja és én is votam orvosi kivizsgáláson és a szivemnél semmit sem találtak,viszont 1 hónapja derült ki hogy pajzsmirigyem alul müködik! esetleg ebbe az irányba még kutakodhatsz ha ez nem volt még:)!üdv 34 f
2013. aug. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hitman30 válasza:
Szia kiderült azóta valami???
2013. nov. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne mi lett azóta.
2023. ápr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!