Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Penészes a lakás, mit tehetnék?

Penészes a lakás, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A legjobb lenne elköltözni, de ez lehetetlen. Szavózom állandóan mindenhol, de vissza-vissza jön. Nincs erkélyem, a szobában száradnak a ruhák. Azért vagyok elkeseredve, mert 2 kisfiam az elmúlt két hónapban állandóan meg vannak fázva és gyógyszert szedünk folyamatosan, hol egyik, hol másik. Sajnos a penészre gondolok, de nem tudom hogy szabadulhatnék meg tőle örökre.
2013. febr. 4. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél páraelszívó készüléket! Szellőztess mosás és főzés után!
2013. febr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gyerekeket a legszárazabb szobába költöztesd, ahol a legkevesebb penész van. A ruhákat máshol szárítsd. A fűtést vedd magasabbra és gyakran, óránként szellőztess, főleg amíg betegek!
2013. febr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyakori szellőztetés az egyetlen megoldás, ha nincs lehetőség költözni vagy nyílászáró-cserére. Műanyagok? Mi is bent szárogatunk, egy légtér a lakás és nincs össz 40 nm, de szellőztetek és fa nyílászáróink vannak.
2013. febr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az jó amit előttem írtak, + Szavót vegyél, az nagyon jó. Ne töröld le a penészt, mert csak szétszórod.. hanem fújd ezzel, használat közben/után legyen minden nyitva. (addig felöltözteted a gyereket, befújsz mindent és elmentek sétálni, addig kiszellőzik a lakás.

Elég agresszív szer de hatásos. azonnal eltűnik a penész. Ha kiújulna csak ismételd.

2013. febr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!