Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Multivitamin bevétele után...

Multivitamin bevétele után erős émelygés mitől lehet?

Figyelt kérdés

2013. febr. 5. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet allergiás reakció - mióta szeded?

Lehet az is, hogy valamilyen alkotóelemre nincs is szükséged, ezért tiltakozik így a szervezeted. Esetleg válthatsz másik készítményre, hátha az összetevők eltérő aránya elég, hogy elmúljon.

2013. febr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most szedek Normix 200 bélben ható antibiotikumot, mert a májfunkcióm emelkedett volt. Arra gondoltak lehet vírusfertőzéstől. Igaz írja a mellékhatásoknál, és eddig ha bevettem volt is hányingerem, de ma már nem és most a vitamin után jött elő, de erősen. Supradynet vettem be. Köszönöm a válaszod, ment a zöld!
2013. febr. 5. 18:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Köszi :)

Az antibiotikumok egyébként is kikezdik a szervezetet, utána ismét fel kell építenie a szervezetnek a normál bélflórát. Van akinek a Normaflore segít, egyik ismerősömnek elég Kyr joghurtitalt lenyomnia, és helyrejön.

Ha még lábadozol, akkor jó egészséget!! :)

2013. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsod, probiotikumot szedek. Ma veszem be a gyógyszerből az utolsó adagot.
2013. febr. 7. 11:46
 5/7 anonim válasza:

Szia!


Bár remélem, azóta megoldódott a problémád, de hátha ez is hasznos tanács.


Nem biztos, hogy köze van az antibiotikumhoz. Velem is előfordult, hogy bevettem reggel (akár Centrumot, akár Activalt) és erős hányinger jelentkezett. Később rájöttem, ez attól volt, ha éhgyomorra vettem be vagy nem ittam rá elegendő folyadékot. Ha eszek előtte és legalább 1 pohár vízzel veszem be, semmi bajom.

2013. nov. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 DexaN válasza:
C E vitamin vagy nagy mennyiségű vas okozta (ha kaja után közvetlen, vagy kajával viszed be elvileg nem kéne hányingernek jelentkezni)
2018. jan. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2018. jan. 13. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!