Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reflux mikor múlik el?

Reflux mikor múlik el?

Figyelt kérdés
Ha a torkot érzékennyé teszi a gyomorsav, kezelés mellett mikor múlik el a kellemetlen tünet?

2013. febr. 12. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
A reflux magától sajnos nem múlik el. Amíg feljön a nyelőcsőbe a sav, addig a nyálkahártya is érzékeny, felmaródott marad. Gyógyszeresen kezelni kell, savlekötőkkel, oda kell figyelni mit eszel.
2013. febr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs, most látom, hogy kezeled! Szerintem kell pár nap, egy hét, amíg regenerálódik a nyelőcső.
2013. febr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia! Hát én sokáig nem kezeltem lehet ezért lett ennyire érzékeny, viszont 1hónapja szedem rá a proton pumpa gátlót de még csak kicsit enyhült, de még érzem hogy rossz...
2013. febr. 12. 17:01
 4/6 anonim válasza:
Nekem is a refluxtól kapar a torkom, meg gombócérzet és köhögés is van. Több, mint 1 hónapja szedem a Pantopranolt reggel-este, de még semmi változás. :(
2013. szept. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 CroneX válasza:
ÜDV!Végül mikorra múlt el a reflux?
2015. júl. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4éve tart... HA Az, de tovább fogom vizsgáltatni
2015. okt. 11. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!