Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi van velem? Mindig elalszom.

Mi van velem? Mindig elalszom.

Figyelt kérdés
Munkanélküli vagyok, de nem hiszem, h ez az oka annak ami 1 hete van. Járok mindenfelé, városba sétálni, haverokkal összefutni, edzeni is, szóval nem hiszem, h a lustaság lenne rám ilyen hatással, amiért itthon vagyok és nem dolgozom. Tanulni is szoktam. A baj az, hogy 40 perc tanulás után elálmosodok és nem tudom nyitva tartani a szemem, 1-2 órát alszok viszont utána olyan fáradt vagyok, hogy nem tudok tovább tanulni. Nem tudom miért alszok el mindig, amikor éjszak is jól alszom. Este 9-10-11 felé alszom reggel 7-8-9 felé kelek, változó. Enni eszem rendesen, folyadékot is eleget iszok, mint eddig. Multivitamin nem, most csak C vitamint szedek. Nem tudom mi az oka az álmosságnak. Találtam 6 órás alkalmi melót, heti 2 napot vesz igénybe. Nem tudom hogy fogom bírni egyszerüen nincs energiám. Ma délelőtt reggeliztem, takaritottam, (nem nagytakaritás csak a kis átlagos) aztán 1 órát tanultam, ebédeltem, gépeztem fél órát, tanultam kb 1 órát és aludtam 2 órát :(

2013. febr. 16. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Életuntság.
2013. febr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alacsony vérnyomás, gyanítom a sport/rendszeresen intenzív mozgás hiánya miatt.
2013. febr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom mindig inkább magas volt. Még jó, h írtam, h edzeni járok. És nem vagyok életunt, sokat vagyok emberekkel.
2013. febr. 16. 16:38
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. febr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. Én is a vas illatve vitaminhiányra gondoltam. Abban meg nagyon bízom,h nem vagyok terhes.
2013. febr. 17. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!