Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Apámnak nem akar elállni az...

Apámnak nem akar elállni az orrvérzése, hogyan segítsek neki ITTHON?

Figyelt kérdés
50 éves s kb 4 hete volt szívműtétje (4 db ércsere s, vérhigítót is szed - lehet emiatt áll el nehezen). Ráadásul meg is van fázva. Mit javasoltok?
2013. febr. 18. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, nekem egyszer volt ilyen, hogy nem akart elállni az orrvérzésem, a háziorvos egyből a fül-orr-gégészetre küldött és ott tudták csal elállítani.

És így apukádnak még pluszba veszélyes, inkább menjetek azonnal ügyeletre. Ha nincs autótok, kérjetek meg valakit, hogy vigyenek be titeket vagy hívjátok fel az ügyeletet, hogy ilyenkor mi a teendő.

2013. febr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvos! Amíg készülődtök tegyetek rá az orrnyeregre hidegvizes zsepit és kicsit nyomjátok össze az orrot (hátra ne hajtsa a fejét!!)
2013. febr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A probléma annyi lehetett, hogy nem jól kezelted, és a korábbi orrvérzés sebe nem gyógyult be.

Orrvérzés esetén a legjobb módszer: Fogsz 1 zsepit, betolod az orrodba, és lefekszel, majd lassan kihúzod a zsepit, és sűrűn veszel az orrodon át levegőt, így a vér megalvad és azon a ponton begyógyul.

2013. febr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én ehogy sem kezeltem..annyit mondtam neki h zsepi be az orrba s megvárni még eláll a vérzés...csak az a baj h mivel megvan fázva ujra s ujra ki kell fújni s akkor ismét elindul a vérzés...
2013. febr. 18. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!