Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom? Napok óta...

Mi lehet a bajom? Napok óta zsibbad a kezem, főleg az ujjaim, de a tenyerem is, és nagy csak időszakosan, hanem egész nap, akármihez hozzáérek szinte fáj annyira súrolja a kezem.

Figyelt kérdés
A nyakam is szokott fájni, nem tudom hogy lehet e valami köze a kettőnek egymáshoz. De régen csak az ujjperceim zsibbadtak, mikor a a csigolyámmal volt gond, és ez most más.

2013. márc. 2. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:

1,Lehet nyaki csigolyák meszesedése vagy rendellenessége miatti ér elzáródás.

2,Nem írtad hogy melyik(vagy mindké kezed)de ha csak a bal pl. akkor a szíveddel is lehet gond.

De mivel a nagykfáját is bemondtad így egyértelműen ott kell kereni a problémát.Végy egy forró fürdőt(izomstimuláció), majd kérj meg valakit a környezetedből hogy masszírozzon át erősen,hosszan, alaposan,és ha javul akkor érdemes szakemberrel is átgyúratnod a vállaid,nyakad,tarkód.Orvoshoz is menj el mindenképp ha annyira zavar,biztosan ő is tud mondani valamit,de addig is a nyaki csigolyák ellazítása(melegvíz) és átmozgatása(masszázs,torna) javulást eredményezhet.

Ha nem akkor hétfőn doki.

2013. márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia ! Nekem is fáj a nyakam rendesen, meg szúrkál diffúz módon mindenhol kezem, tenyerem, enyhén zsibbad, de már több mint fél éve,, idegesít kimondottan..Holnap, azaz márc.O4-én megyek MRI-re pestre !!Nyaki gerincsérvre irányuló vizsgálatot végeznek majd. Nagyon kíváncsi vagyok már, hogy mi a franc okozza ezeket az extrém tüneteket !!Gyógyulást kívánok. Szia
2013. márc. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!