Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért félek ennyire a hasmenés...

Miért félek ennyire a hasmenés hányásos járványtól?

Figyelt kérdés
Hogyan küzdjem le? mindig attól parázok hogy elkapom!:/
2013. márc. 3. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
El lehetne kerülni, ha rendszeresen meleg vizes kézmosást végeznének az emberek. Ugyan így a zöldségeket, gyümölcsöket meleg vízben kell megmosni. Ez a legtöbb, amit tehetsz.
2013. márc. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is így voltam(vagyok).Ritkán hánytam életemben és utálok is épp ezért.sajnos még most sem sikerült ezt leküzdenem. De együtt lehet élni vele.:)
2013. márc. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Bajer ***** válasza:
Én már 2-szer elkaptam. Rettenetes volt. Csak akkor lehetsz nyugodt, ha nem mész tömegbe vagy mindig maszkot viselsz. Nem is kell, hogy rád köhögjön/tüsszentsen egy fertőzött, akkor is elkaptam ha csak egy légtérben voltam vele.
2013. márc. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Soha nem voltam még beteg, 2011 novemberben nagyon beteg voltam, igaz csak 1 éjszaka volt, de nagyon rossz emlék.. előtte sose kaptam el semmit sem .. nagyon sokszor mosok kezet, étkezés előtt is megmosom, suliba hozzá sem nyúlok a kajához, mindig zacsiból eszem.. meddig tartanak ezek a vírusok?? április május??
2013. márc. 3. 10:27
 5/10 anonim válasza:
Én pont tegnap délután 1-4-ig folyamatosan hánytam. Nagyon legyengültem, szédültem, nagyon fontos, hogy sokat igyál miután, már ki ürültél, főleg kólát. Miután túl vagy rajta nem olyan rossz. Szerintem ez gyors lefolyású, mert már nincs is bajom!
2013. márc. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A hányásos,hasmenéses vírusok egész évben betegítenek.Sajnos ez nem olyan,mint az influenza,de ha ritkán voltál beteg,valószínűleg jó az immunrendszered, úgyhogy könnyebben leküzdi az ilyen vírusokat. Persze a normál kézmosás csak segít :)
2013. márc. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
délután? én azthittem h ez reggel vagy este jön ki
2013. márc. 4. 19:17
 8/10 anonim ***** válasza:
hát ezt nem jól hitted.Bármikor kijöhet.
2013. márc. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kezdj hozzászokni az ÉLET-hez! Legyél már kemény, még egy kis betegség is így kiakaszt??


first world problems... :D

2013. márc. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem ismersz, nemtudod mi történik velem, úgyhogy nem kell lefikázni, és nem kérek az ilyen kommentekből! köszönöm
2013. márc. 7. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!