Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért változik ennyit a...

Miért változik ennyit a magasságom egy nap alatt?

Figyelt kérdés
23 éves kifejlett felnőtt vagyok, az a probléma, hogy már egy éve mozgásszegény életmódra vagyok ítélve. A lényeg, hogy észrevettem magasabb vagyok reggelente, de érezhetően. Mikor felkelek 166-7 centi vagyok, de este a nap végén már csak 164. Elgyengültek volna a csontjaim, vagy az izmaim miatt van ez? Ha erősebb lenne a hátizomzatom, akkor nem mennék össze?

2013. márc. 3. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez mindeninél így van:D Azért, mert a napi terheléstől a gerinccsigolyák közötti porckorongok kicsit ellapulnak:)
2013. márc. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A csigolyák miatt,ez normális.
2013. márc. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hú pedig már azt, hittem, hogy ez valami bajt sugall. Tehát akkor mennyi a normális magasságom? :) A kettőnek az átlaga? :D
2013. márc. 3. 13:51
 4/6 anonim ***** válasza:
A barátnőm gyógytornász és 1 éve a szakdolgozatához mindig reggelente mérte a betegei magasságát. Szóval szerintem a reggeli a mérvadó.
2013. márc. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor rendben, mindenkinek a reggeli magasságom mondom majd. :) Köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 3. 17:46
 6/6 BalaZS7 válasza:
én ugy toom hogy a porcok közötti kocsonyás cucc kopik el nap közben, illetve reggel ugy mond feltöltödnel:)
2013. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!