Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális avagy mégsem?

Normális avagy mégsem?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és az a problémám,hogy állandóan sírok. Ezt nem úgy kell érteni, hogy mert elhagyott "életem nagy szerelme" és leülök depizni,hanem olyan szinten megy ez az egész, hogy ha naagyon kiakadok. Természetemnél fogva elég lobbanékony típus vagyok, és ha felmérgesedek valami miatt, rögtön elcsuklik a hangom,könnybelábad a szemem és jön a hiszti... Ez nagyon idegesítő. Miért van ez? Lehet ellene tenni akármit is?

2013. márc. 5. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Most vagy a serdülőkorban, teljesen normális hogy mindenre ennyire lobbanékonyan reagálsz. Ebben a korban minden érzés felerősödik. Alapból sérülékeny lehetsz, de ez idővel jobb lesz ha több élettapasztalatot gyűjtesz. A legjobb, amit tehetsz, hogy valakinek, akivel nagyon jóban és megértő, vele beszélgess a dolgaidról.

Nem mondom, hogy ne próbálj figyelni azokra, akik felmérgesítenek, mert úgy is felfognak. Ha teheted inkább ne foglalkozz velük, nincs értelme. Helyette érdemes komolyabban foglakoznod sporttal, zenével, vagy akármi ami meg fog téged, az sokat segít, hogy elvonja a figyelmedet, és ne szomorkodj a megtörtént dolgokon.

2013. márc. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ez téged is zavar, azt javaslom, hogy próbáld azokat a dolgokat kizárni, ami miatt sírsz. Gondolj valami olyanra, ami megnyugtat, hallgass zenét, csinálj olyan dolgokat, amik elterelik a figyelmedet...:)
2013. márc. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!