Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megfáztam. Előbb tüsszentettem...

Megfáztam. Előbb tüsszentettem és a váladék/sleijm (nem takony hanem ami a szájból jön, bár ki tudja mi az nem vagyok doki), ami átlátszó volt ilyen feketés foltok voltak. Lehet ez cigi miatt?

Figyelt kérdés
Bár lehet sötét zöld volt, nem vettem alaposan szemügyre :D de lehetnek váladékban, takonyban feketés foltok cigi miatt?

2013. márc. 6. 06:16
 1/2 A kérdező kommentje:
Már 5 napja nem gyújtottam ráamúgy, tudom, hogy ilyen gyorsan nem ürül ki a szervezetből, de csak hogy azt hozzátenném, hogy már napok óta nem cigiztem.
2013. márc. 6. 06:29
 2/2 anonim ***** válasza:
simán lehet. Nekem igaz, sötétbarna szokott lenni a tüdőváladákom, amikor beteg vagyok, és nem cigizek, de szerintem simán lehet a cigitől! :) A betegség idejére én is mindig szüneteltetem a szigarettát! :)
2013. márc. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!