Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől romlott meg így a memóriám?

Mitől romlott meg így a memóriám?

Figyelt kérdés
19/L vagyok rettentő jó volt a memóriám de egyre inkább azt veszem észre hogy elfelejtem a dolgokat, egyre nehezebben értek meg dolgokat, egyre nehezebb oda figyelnem valamire. Ez valami betegség lehet? Mit tudok ellene tenni?

2013. márc. 7. 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:

19 F vagyok, es ugyanez:D

Gyanum szerint erettsegi utani leeresztesrol van szo.... mm az erettsegi sokat kovetelt, es utana az ellazulasbol nem tudtal (es tudtam) felkelni rendesen

A memoriaddal valoszinuleg nincs gond, csak a koncentracios kepesegeddel... pl hosszabb szoveg olvasa kozben nem kalandozik el a tudatod? Vagy nincs valami kisebb figgoseged, ami a legtobb szabadidodet kitolti? Vagy valami problema, ami mostansag fellepett? Vagy... eh, akartam meg irni valamit, csak mar nemtom..:/:D

2013. márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!