Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Aranyér nagyon fáj, mit tegyek?

Aranyér nagyon fáj, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Meg vagyok fázva, ráadásul tegnap meg is erőltettem magam és kijött az aranyerem de úgy, mint még soha. Felállni alig bírok menés közben is fáj ülés közben is bármit csinálok. Ha háton fekszek akkor is "lüktet". Most vettem egy forró fürdőt de az se nagyon segít, viszont Mastuval kenegetem reggel óta.


Egy kérdés : Ki tud pukkanni amúgy? meg ugye holnapra már jobb lesz? :O Nem bírom ki ezt a fájdalmat napokoig és ráadásul semmit sem tudok csinálni ááá


17/F


2013. márc. 8. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a sebészetre, kapsz rá megfelelő kenőcsöt, amitől hamarabb rendbejön, mint a Mastutól.
2013. márc. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már voltam orvosnál (nem kórházba) és ő irt fel egy másik fajta krémet az holnap lesz kiváltva. Hát remélem nem döglök bele :D
2013. márc. 8. 17:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne kiszedetni a dokival, gyorsabban meggyógyul mint sima kenegetéssel, főleg ha már eléggé kijött.
2013. márc. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma már jobb egy fokkal de még mindig kint van és lehet tapintani. Hát nagyon remélem hogy holnapra teljesen elmúlik mert én nem akarok 17 évesen ezzel dokihoz járkálni. Azért ennyire ne legyen már szerencsétlen a testem hogy ennyit nem bír leküzdeni... :O
2013. márc. 9. 20:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Már majdnem 10 éves kérdés, de végül mi lett? Megműtetted valaha? Nekem is ilyen bajom van és félek a műtéttől.
2022. okt. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia, nem műttettem meg. Azóta is van hogy előjön, igyekszem figyelni rá, hogy pl. hideg felületre nem ülök le. Kb. 3-4 évig egyáltalán nem is jött elő, most idén már volt egyszer egy súlyosabb, akkor kb. 1 hétig szenvedtem (de majd' 10 év alatt most először jött ki megint ennyire) egy koncert után ahol sokat ugráltam. :)
2022. nov. 28. 12:15
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként a műtét nem feltétlen segít, ha jól tudom nem is lehet teljesen kikezelni belőle, édesapámnak is volt műtétje kb. 12 évvel ezelőtt emiatt és azóta is van hogy neki is problémája van vele (bár talán kevesebb).
2022. nov. 28. 12:15
 8/8 anonim ***** válasza:
köszönöm a válaszodat!! (5ös vagyok)
2022. dec. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!