Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Menjek-e bulizni este betegen...

Menjek-e bulizni este betegen vagy sem?

Figyelt kérdés

Hatalmas buli lesz este koncerttel együtt, kb egy hónapja erre készülök, a jegyem is meg van, egy 17 fős társasággal mentünk volna, de én kedden lebetegedtem.

Tegnap és tegnap előtt hőemelkedésem volt este, láz nem, most köhögök, kicsit fáj a torkom, folyik az orrom meg a közérzetem valahogy nem az igazi.

Gondolom ezeket nem érezném annyira, ha innék egy kicsit... gyógyszert ma még nem vettem be.

Kockáztassak és menjek, vagy inkább maradjak itthon?

A többieket nem akarom megfertőzni, meg félek, h hamar elfáradok majd és nagyon sokan is lesznek a buliban, de nem akarok kimaradni, mert ritkán van ilyen, h ez az egész társaság együtt tud valahová menni. :/


Tudom buta kérdés, meg nekem kell eldönteni, hogy mi a jó nekem, de ti mit tennétek a helyemben?


2013. márc. 15. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben, bevennék valami gyógyszert, meginnék pár pohár teát, forró fürdő, aztán irány a buli, legfeljebb hamarabb hazamennék.
2013. márc. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos hajnal 5 előtt nem tudnék hazajönni, mert egy másik városban lesz a buli, és az az első buszom hazafelé az esti 10-es busz után. :/
2013. márc. 15. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!