Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hirtelen mozdulattól megszédülök?

Hirtelen mozdulattól megszédülök?

Figyelt kérdés

Napok óta így van, az okát nem tudom. Nem is kell hirtelen mozdulat, elég, ha a szemeimmel hirtelen "irányt" váltok, azaz másfelé nézek. Nagyon aggódok, már rengeteg rossz dologra gondoltam. Azt hittem, hogy csak alváshiány miatt van, azonban mára kialudtam magam, és folytatódott. Táplálékból és folyadékból sincs hiány! Nem megnyugtatást szeretnék, hanem az igazat! Félek,hogy elájulok/elszédülök! Köszönöm a válaszokat!


F/16



2013. márc. 18. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:

A vérnyomásod milyen?

Nekem gyógyszert kell szednem, de nagyon leviszi a vérnyomásomat és amikor orvosnál voltam és megmérte, megkérdezte, hogy amikor hirtelen mozdulok szokott-e olyan lenni, hogy megszédülök.

2013. márc. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell a legrosszabra gondolni, de még ma menj el a háziorvoshoz.
2013. márc. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! :)

A vérnyomásomat pár hete mérték az iskolában, még rá is kérdeztem, hogy milyennek számít a vérnyomásom, és azt mondták, hogy ez átlagos, nincs vele semmi.

2013. márc. 18. 16:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is pont 16 évesen volt ez. Általában ásványvízzel a kezemben mentem mindenhova, mert az az egy segített. Elájultam fellépéseken, ünnepségeken, mindenhol :D nem tudom mitől volt, már elmúlt. Voltam orvosnál, mindenfélénél, és nem tudták megmondani. Lehet hirtelen nőttem vagy hasonló.


Csak azért írom le, hogy ne gondolj egyből a legrosszabbra. Én is túléltem.

2013. márc. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!