Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tartós hőemelkedés, gyengeség,...

Tartós hőemelkedés, gyengeség, enyhe nyakfájás. Minek a tünetei lehetnek?

Figyelt kérdés
Voltam háziorvosnál, felírt a "semmire" antibiotikumot (Ciprofloxacin), beszedtem rendesen, maradt ugyanaz a helyzet. Voltam tüdőröntgenen, nem jelzett semmit. Vérképben a CRP jó magas. Hetek óta 37,3 - 37,5 fok között mozog a hőmérsékletem, ami pont elég arra, hogy konstans paff legyek. Sajnos nincs pénzem több gyógyszerre és vizsgálatra, így nehéz utánajárni.
2013. márc. 24. 16:15
 1/2 A kérdező kommentje:
22/F
2013. márc. 24. 16:16
 2/2 andras43 válasza:

Szervusz,


Tartós hőemelkedésem már nekem is volt, az biztos, hogy ez mindig azt jelzi, hogy gyulladás van valahol a szervezetben. Ez nem mindig múlik el magától érdemes dokihoz menni. Az én esetemben pl arcüreg gyulladás volt, de nem volt annyira erős és nem éreztem, hogy az arcom fáj kifejezetten. Nem tudom, hogy nyakfájáshoz lehetett e valami köze. De az biztos, hogy valahol valami begyulladt, ezt a gyulladást kéne megszünteti. Nem ajánlom de alá is tudod támasztani ezt ha beveszel valami gyulladáscsökkentőt, hogy ideiglenesen picit lejjebb megy e a hőemelkedésed.

2013. ápr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!