Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitöl köhögöm? (SOS)

Mitöl köhögöm? (SOS)

Figyelt kérdés
már 1 heteg egész nap 2 hétig fájt a torkom most meg ez a köhögés ha lefekszem még rosszabb
2013. márc. 25. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Felső légúti hurutod van, fordulj a háziorvosodhoz.
2013. márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is most volt ilyen betegségem, csak én 3 nap alatt meggyógyultam (de a köhögés maradt). Egy ilyen torokfájós betegség után normális, hogy köhögsz. Köhögj szorgalmasan, és reggel igyál ACC-t vagy fluimucilt vagy más ilyen nyákhígító gyógyszert, azzal gyorsabban ki tudod köhögni, amit ki kell.
2013. márc. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de itthon maradjakM
2013. márc. 25. 22:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha hurutos a köhögésed akkor a népi gyógymód:tojássárgájába keverj annyi kristálycukrot ami nem képes feloldódni benne,majd edd meg.A kristálycukor fel nem oldódott része letisztítja az egész nyelőcsövedet és a gyomrodat is kitakarítja ahogy az végigmegy.Ha nem szereted a cukrot akkor sóval is el lehet készíteni.Egy-két kúra és nagyon sokat segít,hihetetlen módon megerősíti az immunrendszert.
2013. márc. 26. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es voltam:Elfelejtettem odaírni,hogy a tojássárgájába kevert cukrot,rágás nélkül kell megenni!
2013. márc. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!