Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Erős hasi görcseim vannak 15...

Erős hasi görcseim vannak 15 órája kb, mégsem tudok kakilni, pedig úgy érzem, hogy ki se fogok érni. Miért?

Figyelt kérdés

A suliból alig értem haza, annyira megindult a hasam, kakiltam is egy nagy adagot, viszont azóta 15 percenként visszamegyek a wc-re, mert úgy érzem, hogy mindjàrt befosok.

A segglyukam már iszonyatosan fáj a sok törléstől, vérzik is és csíp!


Mit tegyek?

Normafloret iszok, krumplit eszek de nem javul!

Csak bugyog a hasam!


Elnézést a kissé csúnya szavakért, de így tudtam a legérthetőbben kifejezni magam!


Valami krém esetleg? És hogyan csillapítsam a hasmenést?


18/f


2013. márc. 28. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél széntablettát, a fenekedre Reparon krémet és egyél sok reszelt almát, igyál jó sok folyadékot.
2013. márc. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fenekedet már nem töröld WC papírral, jobb lenne a vizes baba popsitörlő és gyógyszertárban kapsz rá krémet is.
2013. márc. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neogranormon kenőcs(kisbabák pelenka alatt felmart bőrén csodákat tesz) valamilyen vírus ráment az emésztőrendszerre, sokat inni, vizet, üres teát, a normaf.majd később, enni nem kell, majd főttrizs, sóval jobb mint más
2013. márc. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igyál több teát.Én inkább epe dologra gondolok.

Az ki tudja csípni,és csinál olyan tüneteket melyeket leírtál . A neogranormon is jó lenne ,vagy bármilyen

bőrápoló .Ha nem javulsz akkor ,orvos .

2013. márc. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Off

Nekem is 2 hete ilyen volt, éppen kiránduláson voltunk. Én azért jártam a wcre, hogy hányjak. Elég kellemetlen volt, úgy görcsölt a hasam, hogy majdnem belerohadtam és olyan hangokat adott ki, mint egy motor (olyan hangos is volt). Nagyon sok gyógyszert beszedtem, de nem segített. Persze mire hazaértünk minden elmúlt.

2013. márc. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért van ez az érzésed,mert be vannak gyulladva a beleid.Igyál sok folyadékot,szedd a Normaflort,diétázz és vegyél Smecta port.Az bevonja bél nyálkahártyáját.3-4 nap kell mire rendbe jössz. Ja, és a végbeledre Neogranormont használj.Az aranyérkenőcsök pl.végbélrepedésnél kifejezetten ártanak.
2013. márc. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szerencsére neogranormon és popsitörlő is van itthon!

Köszönöm a válaszokat!

a diétát tartom!

2013. márc. 28. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!