Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek? Meddig fáj még?

Szerintetek? Meddig fáj még?

Figyelt kérdés
Kedden tették fel a fogszabályzóm. Mikor tudok már megint enni rendesen? Most még rágni sem tudok... :(
2013. márc. 29. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ilyenkor 1-2 hétig fáj. Utána fogsz tudni enni rendesen. Ha meghúzzák, akkor 2-3 napig megint csak joghurt és leves, olykor fájdalomcsillapító.

Nekem 2 évig volt fent, az első időszakban a pokolba kívántam az egészet, de hozzá lehet szokni és az eredmény kárpótol. :)


(Azóta nem bírom megenni a joghurtot)

2013. márc. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

ne aggódj, hamarosan észre sem veszed, hogy fenn van, csak amikor húznak rajta, akkor fog pár napig fájni, ahogy az előttem válaszoló is írta.

majd akkor lesz furcsa, ha leveszik, megéri várni rá. nekem is két évig volt fenn.

2013. ápr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ja igen, és még valami. a nyúlós édességeket kerüld el! (bár ha óvatos vagy, még rágózni is tudsz, nekem ment)
2013. ápr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!