Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet vakbélgyulladás?

Lehet vakbélgyulladás?

Figyelt kérdés
Reggel amikor felkeltem ilyen puffadást éreztem a vakbél tájékán.Nem nagyon bírtam kinyújtózni sem,mert fájt.Most,hogy leültem a székbe,már nem érzek semmit,lehet hogy túlreagálom? Utánanéztem a neten,azt írták akkogy enyhül,ha perforálódott.GOndolom nem 2 perc alatt perforálódik,vagy tévedek?

2013. ápr. 2. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Perforálódásig olyan szintű fájdalmaid lennének,hogy el ájulnál a fájdalomtól.

Nekem még volt kb 2-3 órám a perforálódásig,de összegörnyedve csúsztam (szó szerint) a telefonig, a mentőbe ölben vittek ki,nem birtam felállni.

2013. ápr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi,most megnyugtattál :) Megmértem hogy van-e lázam, és nincs,szóval remélem semmi komoly. De még mindig érzek nyomást azon a ponton,lehet mégis elkéne menjek dokihoz.
2013. ápr. 2. 11:11
 3/8 haztartasikeksz válasza:

Nekem már volt vakbelem de szerencsére eljegelték a kórházban.

Nekem ez olyan volt hogy csak teljesen legörbült háttal tudtam járni annyira fájt hogy nem tudtam kiegyenesedni.Bementünk a kórházba de mûtét nem lett belôle mert ugye eljegelték.

Az a kérdésem hogy hol érezted úgy h fáj mert ez ott a jobb oldaladon van hasadtól lejjebb és ha megnyomod és fáj, akkor valószínû.Nem gyorsan múlik el ez nekem akkor simán elmúlt mikor kaptaam fájdalom csillapitot.

2013. ápr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Melyik oldalad fáj?


Nem ettél valami romlottat,vagy túl sokat,túl zsirosat?

2013. ápr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát estére benyomtam 4 rántotthúst,meg tegnap sonkát meg 2 üveg sört,lehet attól van,nemtudom :D Nem annyira lent érzem,inkább a köldököm vonalában jobbra kb 10 centivel.

És hallom hogy korog ,meg érzem hogy "dolgozik" .Tényleg lehet hogy csak túl sok volt neki,de azért volt ez számomra furcsa,mert még nem éreztem ilyet hogy így összehúzódik.

2013. ápr. 2. 11:20
 6/8 anonim ***** válasza:

sör+rántotthús+sonka+apróságok

csak zuborog

Nagywc után jobb lesz,nyugi


(remélhetőleg a sonka nem volt félig romlott mint nekünk,többet nem veszek húsvétra)

2013. ápr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elmentem ma reggel a dokihoz,mert már aggódtam,hogy nincs-e komolyabb bajom mert tegnap este is még megvolt ez a nyilaló érzés. Megnyugtatott hogy ő nem talált semmit és felírt 3 adag Endostart. Az lenne a kérdésem,hogy érdemes-e ezt kiváltani,vagy szedhetek a célnak megfelelő más hashajtót,vagy ez ilyen speciális? :D
2013. ápr. 3. 09:59
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem speciális,ha van otthon egyéb hashajtó,jó az is,ezek szerint csak megcsömörlöttél

de amit felirt,az 5-700Ft körül van,

2013. ápr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!