Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rendben, megpróbálom kulturált...

Rendben, megpróbálom kulturáltabban. Károsodhat a hallásom, ha direkt belekiabálnak a fülembe?

Figyelt kérdés
Sajnos nem mehetek orvoshoz, mert külföldön vállaltam munkát.El lehet képzelni milyet.Iskolázottságot nem igénylő munkakörben húzom az igát,khmmm finoman fogalmazva neveletlen, cinikus és tanulatlan emberekkel.Nagyon érzékeny a fülem, egy kisebb csattanásra már bedugul.A zaj nagy a munkahelyen, a rádió és a gépek miatt.Rendszeresen állatkodnak, ordítanak ezek a jóra való emberkék mert mással képtelenek kitűnni.Ma egyikük beleordított a fülembe.Azóta be van dugulva, és rettegek attól, hogy esetleg károsodott a hallásom, akár véglegesen is.Az előző kérdésemet törölték, mert a kérdésben éltem ki enyhén a dühömet de kérdezem én:Miért kell nekem tolerálnom mások neveletlenségét ha az az én egészségem kárára nyilvánul meg?Szóval, van esélye annak, hogy egy fülbe kiabálástól károsodott a hallásom?
2013. ápr. 2. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi esélye sincs. Ha zavar a zaj hordjál füldugót.
2013. ápr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen épp vettem imént egy csomaggal.De ha nem károsodott, akkor miért van be dugulva és miért érzem úgy mintha valaki ököllel odasózott volna egyet?Ez mitől lehet?
2013. ápr. 2. 21:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal egyszeri ártalom akkor okozhat maradandó károsodást, ha eléri a 130-140 decibelt. A kiabálás 90-100 körül van. Ettől függetlenül hosszabb távon ártalmas a zajos környezet, a bunkó primitív emberekről meg nem is beszélve. Megértelek, én is szívemből gyűlölöm az ilyeneket, és a mai napig nem tudom kezelni őket. Fölösleges mondani, hogy válts munkahelyet, mert nyilván nem hobbiból vagy ott. Megkérdezhetem, hogy melyik országban dolgozol?
2013. ápr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!Köszönöm a választ.Belgiumban dolgozom egy húsüzemben és mielőtt kijöttem és elkezdtem dolgozni hittem abban, hogy senkit sem szabad lenézni és minden ember ugyanolyan bánásmódot érdemel az iskolázottságától,családi hátterétől vagy intelligenciájától függetlenül.Ma már azt kell mondanom, hogy igenis vannak emberek-az iskolázatlanok közül jóval többen-akiket nem szabad embernek nevezni, és állatként kell velük bánni.Gondolom te is megtapasztaltad már akkor már az ilyen proteinmasszák viselkedését.


A fülem még enyhén be van dugulva sajnos.Még mindig nem vagyok teljesen nyugodt...

2013. ápr. 6. 13:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Jobbulást, remélem mihamarabb rendeződik a füldugulásod.

Az emberek nem egyenlőek. Ez egy hazugság, melynek a terjesztése paradox módon a társadalom széthullását okozza, nem a "szabadság" felé mutat. Természetesen minden embernek ugyanannyi joga van az élethez, de nem egyenlően értékesek a társadalom számára. Itt messze nem az IQ-ról van szó, mert igenis nagy szükség van szerényebb értelmi képességű emberekre, akik kiteljesednek olyan munkakörökben, amikre szüksége van egy társadalomnak, de egy atomfizikus képtelen lenne ellátni a szellemi kihívások hiánya okozta frusztráció miatt. A gond nem a butább, hanem a primitív emberekkel van, és a kettő nagyon nem ugyanaz. A primitív ember (mely nem is csak az alacsony képzettségűek között fordul elő) egy rendkívül veszélyes élőlény, az Isten oltalmazzon meg tőlük minden normális polgárt.

2013. ápr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!