Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Nemrég antibiotikumot kellett szednem (Ciprofloxacin), az elején nem volt bajom, de az utolsó 2 napban folyamatosan keserű volt a szájízem. Abbahagytam a szedést, ennek 2 hete, de nem változott semmi. Voltam hasi ultrahangon, nem látott az orvos követ és gyulladást az epém környékén. Viszont voltam vérvételen is, ahol az össz. bilirubin szint 20%-kal magasabb az átlag értéknél, ami májgyulladást, vagy epekövet jelez elvileg.


Ha az uh nem talált semmit, de mégis keserű a szám, mitől lehet és mivel csillapíthatnám?



#epe #máj #rossz.szájíz
2013. ápr. 3. 12:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és nem vagyok sárga. Még. :D
2013. ápr. 3. 12:48
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen fémes szájíz?


máj/epekövet amúgy is érdemes néha kitolni, 2 napos kúrával megvan.

2013. ápr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Olyan, mint mikor szétrágsz egy gyógyszert, nem fémesnek jellemezném, hanem szabályosan keserűnek.


A kúráról tudsz mondani pár szót? Még nem hallottam róla.

2013. ápr. 3. 13:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!