Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A puffadás milyen érzés? Hol...

A puffadás milyen érzés? Hol érezhető, a has melyik részén? Mitől alakulhat ki?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Feszítő érzés a gyomornál és a beleknél.
2013. ápr. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Puffadáskor az ember hasa úgy néz ki, mint aki terhes :S Ráadásul bélgáz termelődéssel jár, ami elég kellemetlen tud lenni, pláne, ha társaságban vagy. De általában 1-2 nap alatt elmúlik (ha nem eszel olyasmit, ami ismét kiváltaná) :)Én ilyen esetben nem eszek egy darabig, vagy csak keveset és elmúlik! Na meg persze sok víz! Akármilyen étellel összefüggésbe lehet hozni, erre sajnos mindenki maga jön rá :S
2013. ápr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Stefán Eleonóra válasza:
üdv!én is küszködöm a puffadással.az orvosok azt mondták a puffadást a kóla okozza.nekem is nehéz volt leszokni róla de muszáj volt.már 2 hónapja nem iszom szénsavas innivalót és jobban érzem magam.ha pedig ittál kólát és puffadsz akkor vegyél be egy szem Famotidin Hexal-t.én mindig azt szedem ha néha kólát iszom és sokkal jobb leszz.
2013. ápr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!