Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy legyek holnapra lázas?

Hogy legyek holnapra lázas?

Figyelt kérdés

Nem vagyok lógós,csak szeretnék egy kis szabadságot.Elég 1 hét.Nem vagyok hülye,nem fogok se krétát enni,sóskávét sem fogok inni és izomlazítót meg nem tudok szerezni.Hó nincs.Egyébként a tüdőgyulladás is jó.Csak hányni nem akarok,semmit nem érek vele.

Értelmes válaszokat ha lehet,nem kell okoskodni,tudom hogy már így is beteg vagyok hogy ezt kiírom.



2013. ápr. 8. 22:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni hogy 7.-es vagyok.
2013. ápr. 8. 22:19
 2/8 anonim ***** válasza:
Fürödj meleg vízben aztán aludj takaró nélkül nyitott ablaknál. Tuti kórház=biztos hiányzás.
2013. ápr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondjad azt a gyerekorvosnak,h émelyegsz,fáj a fejed,höemelkedésed van,csip a vizeleted -a kb 1 hét otthonlét
2013. ápr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tuti módszer ha arra panaszkodsz, hogy fáj a pisilés már egy ideje.És most már annyira zavar, hogy muszáj orvoshoz menned.
2013. ápr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi,de kórházba nem akarok menni.Azért jó ötlet.
2013. ápr. 9. 13:53
 6/8 A kérdező kommentje:
Az utolsó 2 ötlet meg azért nem jó mert anya elég jól ismer ahhoz hogy tudja mikor kamuzok.
2013. ápr. 9. 13:54
 7/8 anonim válasza:
Nekem osztálytársam mondta, ha összekeversz meleg vizet sóval, megiszod, kiszárad a szervezeted tőle, belázasodsz. Én még nem próbáltam, de sok sikert ;)
2013. máj. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sós kávé ivása az kb ilyen reakciót vált ki.
2014. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!