Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kronikus streszben szenvedek...

Kronikus streszben szenvedek mar eleg reg ota mit ajanlotok mit szedjek v. mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barhova is keszulok barmit is csinalok mindig streszelek nem tudom kontrolalni magamat. probalom nyugtatni sjat magam de nem tudok ellen alni.egyszeruen rossz erzes.1 hete szedek antistressz oldot ugy urzem h. valamit hat de nem elegge.kerem valaki segitsen mit tegyek?

2013. ápr. 9. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Relaxációs technikák, meditáció elsajátítása.
2013. ápr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Meditacio, igen.

Itt van amit en csinalok, nagyon hatekony es egyszeru, heti ketszer egy ora:

[link]


Dohanyzas (csakis 100%-os dohany) is segithet.


Valamint az etrend is fontos, miket eszel?

2013. ápr. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nagyon rossz lenne, ha rászokna a dohányzásra. Egyik rosszat a másikkal orvosolni? Inkább más módszereket válassz a felsoroltak közül.
2013. ápr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.A dohanyt utalom :)
2013. ápr. 11. 18:38
 5/13 A kérdező kommentje:
MEg anyit h. szedem az antistressz oldot minden masodiknap egyet es most akarok milgammat venni ami erosti az idegrendszert es hatha segitene e ketto leszoktatni az stresszrol
2013. ápr. 11. 18:40
 6/13 anonim ***** válasza:
A Magne B6 önmagában is nagyon jó. Napi max. 6 drazsé az adag 3 részre elosztva. Elalvás előtt 2 db segít jól aludni.
2013. ápr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom szepen a valaszokat.Milgammat vettem es azt szedek napi ket kapszulat.remelem hatni fog a stressz oldoval egyutt es persze a sajat akaraterom mert az a legfontosabb,legalabbis azt mondtak nekem
2013. ápr. 12. 15:55
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen! Az akaraterő a kulcs. Idővel megerősödhet az ember lelkileg, és könnyebben veszi az akadályokat! sok sikert!
2013. ápr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen.:)
2013. ápr. 13. 14:34
 10/13 anonim ***** válasza:

3. valaszadonak uzenem:

A dohany maga nem artalmas, artalmas dolgokat nem ajanlanek.


Eredeti kerdezonek:

Tenyleg? Stresszoldo? Jo, akkor vegyel be nyugtatokat es eld le a kovetkezo par evtizedet 'aldott tudatlansagban'. Komolyan, ha szerinted pirulat beszedese a normalis megoldas, akkor csinald, de en semmikeppen sem ajanlanam. Homeopatias pirulak esetleg, novenyekbol, stb.

2013. ápr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!