Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon fel van dagadva a...

Nagyon fel van dagadva a lábam, fáj is eléggé! Törve, repedve nincs de hogyan nyomhatnám le a dagadást, és a fájdalmat?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi történt a lábaddal? Honnan tudod, hogy nincs törve, repedve? Voltál dokinál, de ő nem mondta, hogy mi a teendő?


Ami nekem ficamnál jó szokott lenni: Polcold fel, kíméljed egy-két napig, és jegeld. Tekerj jégzselét (vagy egy kiló mirelit zöldborsót) egy kis törülközőbe vagy bármilyen anyagba, és tedd a lábadra olyan 20 percre, aztán tarts nagyjából ugyanennyi szünetet. Ha mégis huzamosabb ideig fent kell lenned akkor használj fáslit. Remélhetőleg pár nap múlva érezni fogod, hogy jobb.

2013. ápr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából felrúgtam egy ismerősöm..xD nem voltam orvosnál de biztonságodan ra tudok állni :)
2013. ápr. 13. 21:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Oké, akkor tedd amit elsőre írtam.

Másfelől meg ne rugdossál senkit és semmit, nem egészséges.

2013. ápr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!