Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan oldjam meg? Alvás-tanul...

Hogyan oldjam meg? Alvás-tanulás-egészség?

Figyelt kérdés
Az a baj van velem, hogy este tudok tanulni csak. Nappal nem megy, nyüzsög a család a ház körül, testvérem 5 éves ki-be rohangál stb. 4re érek haza a suliból, erre már farkaséhes vagyok (nem tudok menzán maradni, reggelizni szoktam + tízórai: gyümölcs). Eszek aztán ellustulok, testvérem 5re ér haza, 9-ig megy a hangos szövegelés az egész házban. Este mikor már mindenki ágyban van nyugodt akkor tudok tanulni rendesen. De 4 óra tanulás nem elég. Végzős vagyok + felvételizek(Erdélyben felvételi orvosira), mivel most "jött meg az eszem", orvosira adtam a fejem, és most kezdtem az anatómiát el tanulni. Mindezt Júniusig be kell fejeznem. + érettségire készülni. Minden nap 5-6 kor kelek és 4re érek haza. Nem nyavajogni szeretnék, csak ajánlanátok valami módszert ami hatákony lenne? Esetleg működne, hogy azt a bizonyos 7óra szükséges alvást két részre szakítom? Hazaérek 4kor. 5től 9ig alszok, aztán 9től tanulás, majd ismét alszom egy bizonyos időt? Meg lehetne szoktatni a szervezetet? Vagy egészségtelen módja ez?
2013. ápr. 15. 18:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!