Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Stressz erzekeny vagyok ki...

Stressz erzekeny vagyok ki lehete gyogyulni belole?

Figyelt kérdés
kb mar 5 eve alakult ki mindent magamra veszek es fizikailag is nagyon kihatot arra ertem h. nincs erom, hogyan lehet kigyogyulni ezt, szerintetek szendjeke valami pirulakoat h. konyebb legyen lekuzdeni a stresszet.

2013. ápr. 16. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nem mindent magadra venni. Szerintem ne szedj rá semmilyen pirulát.
2013. ápr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most azt vestem be magamba h. nem erdekel masok velemenye h. mit mondanak v. mit gondolnak lehet h. nem is gondolnak semmit csak en hiszem azt. probalok ugy gondolkodni hogy ha valaki mond ream valami rosszat akkor csak anyit mondok magamba te ki vagy leszarlak te engem nem iranyitasz es uttana elfelejtem az egeszet.kb 1 hete igy csinalok es ahogy vettem eszre be is fog valni es gondolom kigyogyulom ezt a stressz erzekenyseget csak ido kell,es fizikailag is kierosodok.megprobalok pozitivan gondolkodni.de megis azert tettem fel ezt a kerdest h. mit tudtok ajanlani.:)
2013. ápr. 16. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld megbeszélni egy pszichológussal, pszichoterapeutával, mert ránk úgysem fogsz hallgatni.
2013. ápr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
En epp azert tettem fel ezt a kerdest mert erdekel a velemenyetek csak en is leirtam h. mit gondolok.:)
2013. ápr. 16. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!