Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől érezhetem magam így...

Mitől érezhetem magam így mostanában? Talán a meleg?

Figyelt kérdés

Azóta mióta bejöttek ezek a 20-25 fokok rossz a közérzetem. Fejfájás, hányinger, fáradság és teljesen le vagyok lassulva. Gyakori vizelés..de arra gondolok, hogy az amiatt, hogy többet iszok így, hogy melegebb van és ezért. Hajnal 5 körül mindig felkelek ( utána még visszaalszok) de ilyen se volt régebben. Meg nagyon gyakran eszek..ha mondjuk eszek reggel 7kor akkor már fél 10-kor hangosan korog a hasam és olyan, mint ha egy napja nem ettem volna. Egyébként eléggé szorongós vagyok meg tudok parázni a legkisebb dolgokon is. Arra is gondoltam, hogy emiatt.

szerintetek?

Előre is köszi:)

16/L


2013. ápr. 19. 19:01
 1/1 anonim ***** válasza:
a meleg engem is kiakaszt. ma 4 órát voltam el otthonról, fél óra busz oda, nyárimunka intézése, fél óra út vissza, de annyira rosszul voltam mikor hazaértem.. vizet igyál csak nyugodtan sokat. szerintem nincs bajod, szóval ne parázz, de ha nem múlik el, max elmész dokihoz.
2013. ápr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!