Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Édesapám 52 éves, rendszeresen...

Édesapám 52 éves, rendszeresen sportol mái napig, mostanában a vérnyomása ingadozik, orvosra nem tudom, hogy rá tudom-e beszélni, szerintetek nagyon vészesek az értékei?

Figyelt kérdés
Ma este mondta, hogy szédeleg. 155/79-et mértünk neki 60-as pulzussal. De még a hétvégén 120/70 és ehhez hasonló értékei voltak. A pulzusa mindig alacsony, mivel rendszeresen sportol. A rendszeres stressz okozhat ilyen elváltozást?

2013. ápr. 24. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a vérnyomás sem magas még, de azért intő jel. A vese szokott ilyen vérnyomásingadozásokat okozni Iszik apukád minden nap megfelelő mennyiségű folyadékot?
2013. ápr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Két litert megiszik. Olyan három éve volt orvosnál utoljára, akkor mindent rendben találtak nála. Nem cigarettázik, nem iszik alkoholt, ritkán sörözik azért.
2013. ápr. 24. 22:41
 3/4 Tojasleves válasza:

Ha rendszeres a sport nem tartom elégnek a 2 litert. Mondjuk attól függ, mit sportol. De ez csak az én véleményem.

Vérnyomáshoz nem tudok hozzászólni.

2013. máj. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Ez a két liter nagyon csalóka. Mondd apukádnak, hogy pár napig írja, hogy miker mennyi folyadékot fogyasztott. Én hasonlóképp jártam, és magam is meglepődtem az eredményen. Összeírva jó ha napi egy litert ittam. És ez kevés, nagyon kevés. Azóta beosztom magamnak... Hidd el, megéri.

2013. máj. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!