Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Orrvérzés? Mitől?

Orrvérzés? Mitől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szokott vérezni az orrom, néha. Úgy egy évben egyszer van olyan, hogy 2-3 napig minden nap vérzik elég rendesen. Olyankor teszek rá jégakut, vagy valami hideget, meg egy zsebkendőt, hogy ne legyen minden véres. Szoktam inni cappucinot de mostmár tök ritkán iszok, egy héten egyszer. Nem tudom a Fanta vagy Sprite-ban van-e koffein. Colát egyáltalán nem iszok, és Ice Teát sem. Azt olvastam, hogy a melegtől is lehet. Ma ahogy hazaértem a suliból, már jó egy órája itthon voltam, amikor elkezdett, de inkább csak szivárgott. -Amúgy apumn is orrvérzős volt, de amikor idősebb lett (18-19) akkorra nem vérzett -Nem igazán akarom kiégetni az az igazság :( Szombaton viszont egésznapos lovasedzésen leszek, és nem igazán szeretném, ha ott is eleredne az orrom...

Dióhéjban: Mitől vérzik? Mit csináljak, hogy ne vérezzen?

14/L



2013. ápr. 25. 14:58
 1/3 anonim válasza:

Nekem kb 5 éves koromtól kb 15ig vérzett.

De mindentől, amit el tudsz képzelni:

idegesség, megfázás, vérnyomás ingadozás, időjárás változás, stb.

A doki azt mondta, majd kinövöm, így is lett :)

A sógorom is ilyen, most 28 éves és rendszeresen vérzik az orra, nekem is szokott még néha, ha nyáron nagyon hirtelen van meleg :)

19/L

2013. ápr. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ez lemaradt:

ezzel nem nagyon tudsz mit csinálni, hacsak a doki nem. Én sem égettem ki, a legfontosabb, hogy akárhova mész, mindig legyen nálad egy csomag 100as zsepi :)

2013. ápr. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2013. ápr. 30. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!