Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melyik a legerősebb fájdalomcs...

Melyik a legerősebb fájdalomcsillapító ami vény nélkül kapható? (fogfájásra)

Figyelt kérdés

2013. ápr. 28. 22:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az erős fájdalomcsillapítók mind vénykötelesek, a Demalgon is. Esetleg kipróbálhatod az Advil-ultrát, vagy Algoflexet.
2013. ápr. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ketodex.
2013. ápr. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
600 mg-os ibuprofen tartalmú, de elég hamar kimegy a hatása ekkora fájdalomnál. Demalgon, Cataflam jobb lenne.
2013. ápr. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
A vény nélkül kaphatók sajnos nem erősek, de az okot kell megszűntetni. Vagyis el kell menni a fogorvoshoz a lehető leghamarabb. Azt követően a gyengébb tabletták is elegendőek lesznek az esetleges utófájdalmak csillapítására.
2013. ápr. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
69%
Nekem a Flector por jön be. Régebben nem kellett hozzá recept, nem tudom, most kell-e. Szilánkos törésnél v pl. koponyaműtét után ezt írták fel. Iszonyat íze van, de nekem ez jött be. (Fogfájásra még nem kellett.) Jobbulást!
2013. ápr. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 SzilKa ***** válasza:

Nekem a Dolgit valt be.


4-es, arra az 1 ejszakara/napra, mig az ember el nem jut a fogorvoshoz, nagyon jol johet, ha az embernek igazan elkezd fajni a foga.

2013. máj. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 -pandy- válasza:
100%

Tudni kell,az elejétől írom..

Egy péntek éjszakás alatt kisebb baleset ért. Megroppant a jobb könyököm. Mire az ügyeletre értem már színes volt. Be a balesetire..ott gipsz. (a tapasztalatok függvényében műtét..kellett volna,de letagadtam,hogy fáj)

Na még akkor hajnalban elkezdett fájni a fogam.

Egészen héfő délig pálinka-tramadol-dalacid..

..vasárnap már dupla..sőt szereztem lidót és fecsiből locsoltam ott ahol fáj.

Szart sem ért!


Menj orvoshoz!

Kirántja..aztán kész.

Azért írtam ilyen hosszan,mert így talán hitelesnek érzed.

Ja!

ez így történt..

2013. máj. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Szcsabika21 ***** válasza:
50%
Én is a fogorvost tudom ajánlani. Minél előbb túl kell esni rajta.
2013. máj. 2. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 szabo ernoő válasza:
40%

Nekem 15 évvel ezelőtt mozgott lötyögött és néha nagyon fájt a három alsó fogam , főleg ha almában haraptam .

Kaptam ajándékba egy könyvet(Mária Treben Egészség Isten patikájából)Svéd cseppes ecsetelés után egy órára kiállt a fájdalmam, sőt 3 hét napi 3x ecsetelés után megerősödtek annyira ,hogy nem mozognak és nem is fájnak . Mindenkinek ajánlom ezt a javaslatot!

2013. máj. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Bajer ***** válasza:
9%
bétbózütő
2013. máj. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!