Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat jobb oldalon, a...

Mitől fájhat jobb oldalon, a mellem magasságában a bordám?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 06:42
 1/7 anonim ***** válasza:
talán beütötted.... attól fájhat
2013. ápr. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ütöttem be. Néha, csak 1 ponton érzem ezt. Néha nehézlégzést is okoz.
2013. ápr. 30. 09:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Ötletem sincs, mi lehet.... Menj el a háziorvoshoz. Lehet, hogy a tartásod rossz, és az a baj
2013. ápr. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hu, ez jó kérdés. Bocs, nem tudom a választ, viszont nekem is szokott ilyen lenni, sosem értem mi ez.

Olyan, mintha a szívem fájna, de hát az a másik oldalon van... Ja és talán nem maga a borda, hanem alatta. Lehet te is ilyesmit érzel?! Többször éreztem már.

2013. ápr. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pontosan ugyanezeket! Voltál vele orvosnál? Nem hiszem, hogy szív lenne.
2013. máj. 1. 09:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem voltam ezzel dokinál. Amúgy is ritkán megyek, csak na nagyon muszáj. De ha még valódi bajom van, akkor sem foglalkoznak velem rendesen. És ha valami baj van, akkor szoktam az egyéb kérdéseimet is feltenni. Na és ekkor szokott jönni az utalgatásuk, hogy ha "kézzel fogható/látható" baj van, akkor menjek, mert ők ugyan nem tartanak kiselőadást nekem. Szóval hiába a havonta Tb-be fizetett sokezer forint, ha kell, akkor sem segítenek kielégítően, az ilyen kérdésekkel, hogy mi lehet ez a fájdalom/szorítás/nemistudommegfogalmaznimi a jobb mellkasomban, hát ezzel is képzelem milyen hangnemben hajtanának el...


Okos tanács itt egészségkategóriában, hogy "menj el orvoshoz", de manapság jobb előre felkészülni, és nagyjából magunknak kinyomozni, hogy mi bajunk lehet, és ha az orvos passzolgat, akkor sorban feltenni a kérdéseket, hogy nem-e ez a baj, nem-e az...?


Szóval nem kérdeztem dokit. De majd ha megyek mégis más miatt, akkor egyszer megkérdem, addig meg olvasom/figyelem más tapasztalatait, mint most a te kérdésedet... :-) Nem hiszem, hogy egyhamar rájövök a válaszra, de ha mégis, akkor majd eszembe fogsz jutni és megosztom veled!

2013. máj. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ksözönöm! Privátban tarthatjuk a kapcsolatot.
2013. máj. 3. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!