Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SŰRGŐSEN! 14 éves ismerősöm...

SŰRGŐSEN! 14 éves ismerősöm kb.15 szem Valeriana Relax gyògyszrt vett be egy vas tablettát egy Algo pirint és egy láz csillapitòt. Elment hányni de szerinte még maradt benne gyògyszer. Milyen baj lehet? Segítsetek

Figyelt kérdés

#gyògyszerezés
2013. máj. 2. 19:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Jót alszik
2013. máj. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%
hívjátok azonnal az orvost, vagy inkább mentőket, kifogják mosni a gyomrát és beviszik a kórházba vérvétel stb. májkárosodás, vesekárosodás, de ennél komolyabb is, inkább le se írom.
2013. máj. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Jesszusom!! Most beszéltem vele azt mondta hogy teljesen jòl van pedig ez kb fél 7kor történt.vagy csak ezután lesz valami? Jesszusom..lehet mégis kihányta ha jòl van
2013. máj. 2. 19:53
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül bevett 18 szem tablettát...

Ennél már csak az a furább amikor valaki egy doboz C-vitaminnal akar öngyilkolódni....

Jól mondták előttem. Orvos azonnal.

2013. máj. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hívom
2013. máj. 2. 20:02
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ez egyértelműen egy figyelemfelhívó öngyilkossági kísérlet... Igazából most azért kéne kihívni a mentőket, hogy bevigyék egy kicsit egy klinikára, mert ez így nagyon nem oké. Aztán ha legközelebb úgy kapkodja be a gyógyszereket, hogy tényleg meghal, vagy maradandó károsodást szenved akkor mi lesz?
2013. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Most mondtam neki h mondja el a.szüleinek különben hívom aztmondja semmi baja éhes. Mikor történhet vele valami ha eddig semmi baja nem volt??
2013. máj. 2. 20:09
 8/19 anonim válasza:
egyik öngyilkossági kísérletem volt hogy beszedtem 2 doboz ilyen valeriana relaxot... bajom nem lett tőle. rendbe fog jönni magától.
2013. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
A relax valòban gyenge de a többi? Hát..nincs semmi baja csak kicsit hányingere van és kicsit fáj hasam
2013. máj. 2. 21:07
 10/19 A kérdező kommentje:
A relax valòban gyenge de a többi? Hát..nincs semmi baja csak kicsit hányingere van és kicsit fáj hasa
2013. máj. 2. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!