Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzek nyomást, feszítést...

Miért érzek nyomást, feszítést a gyomorszájam tájékán?

Figyelt kérdés
Olyan érzés mintha folyamatosan feszült lennék. Emelett érzem a szívdobogásom, és meg is figyelhető amint a hasam pulzál le-fel minden egyes szivverréskor.
2013. máj. 2. 23:11
 1/3 anonim válasza:
Elég sok oka lehet!!!amugy az en hasamon is latni :-)!!mikor kezdodott?fiu vagy lany vagy?
2013. máj. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Fiu, 25 éves.


Mér régóta látom, talán 4-5 éve. De lehet azelőtt is látható volt csak enm figyeltem meg annyira. Elég lapos a hasam, vékonyabb típus vagyok, ezért arra is gondoltam hogy emiatt lehet.


Remélem nem az ütőérrel van valami. A feszülés meg akaratom ellenére történik. Nem tudom minem köszönhetően, de csak befeszül. Űgy érzem, ha nem feszítem be akkor valami rossz fog történni :) De ez tudat alatt játszódik le, mert nem tudatosan feszítem be, nem is figyelek rá.

2013. máj. 3. 09:37
 3/3 anonim válasza:
Esetleg nézz utána a gyomor csakra működésének, az talán választ ad a kérdésre, de tényleg ezer oka lehet, fizikai, szarvi, vagy csak az étel.
2013. máj. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!