Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napszúrást kaphattam?

Napszúrást kaphattam?

Figyelt kérdés
Fél egytől voltam kint a tűző napon, de igazából csak 20 percig.. Mikor beültem a kocsiba kicsit leizzadtam, itthon talán kissé fájt a fejem. Utánaolvastam a napszúrás tüneteinek, azonban én hajlamos vagyok bebeszélni magamnak a bajt. Most nem is a fejtetőm fáj, hanem a fülem mögött, hányingerem annyira nincs, maximum amit magamba beszéltem. Egyébként fáradt vagyok picit, igazából lehet, hogy csak bebeszélem, ugyanis utálok beteg lenni. Mindenesetre eszem egy algopirint. Emellett még hogy tudnám enyhíteni az esetleges bajt?

2013. máj. 5. 15:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Még az lemaradt, hogy minden esetben jár hányással?
2013. máj. 5. 15:15
 2/3 anonim ***** válasza:
nincs neked semmi bajod a hipochondriádon kívül...
2013. máj. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben jár hányingerrel. 20 perc alatt szerintem nem kaptál napszúrást. De ha mégis, kb. 2-2,5 óra alvástól vagy szunyókálástól teljesen rendbe szoktam jönni. Fontos, hogy ha tényleg napszúrás, ne egyél répa tartalmú ételeket, mert nálam ilyenkor pl. egy bableves is túl hamar vissza köszön...
2013. máj. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!