Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért hígabb a székletem pár...

Miért hígabb a székletem pár napja?

Figyelt kérdés
Pár napja elég híg a székletem, de nincs hasmenésem, mert napi egyszer megyek, reggel. Akkor sem folyós, csak az átlagnál hígabb jóval. Nem értem, mert eddig mindig székrekedéssel küzdöttem, erre szedtem különböző cseppeket, amik fellazították az emésztésem, jobban sikerült a dolog. Most, pár hete abbahagytam a szedést, és pár napja van ez a majdnem hasmenés. Étkezni ugyanúgy étkezem, nem túl zsíros ételeket. Már a csokit is megpróbáltam, kisebb hasfogónak, de nem vált be.

2013. máj. 8. 09:23
 1/9 A kérdező kommentje:
16/l lemaradt.
2013. máj. 8. 09:24
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez most elég gyakori panasz. Van akinek,többször is van naponta,sőt hányingerrel,hányással is járhat. Vírusos fertőzés.
2013. máj. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nekem nem fáj semmim, a közérzetemmel sincs baj. Csak reggelente kissé hígabb az átlagosnál.
2013. máj. 8. 09:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinél egyforma a lezajlás.
2013. máj. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a biztonság kedvéért vettem be ilyen hasfogó, béltisztító kapszulát.
2013. máj. 8. 13:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Milka vagy Kinder csoki tartalmaz szorulásgátló adalékot. Próbálkozz széntablettával (carbo activatius).
2013. máj. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A csokoládé eleve széklet fogó,legjobban a fekete csokik.
2013. máj. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyél legalább 70%-os kakaótartalmú étcsokit.
2013. máj. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha 1-2 napon belül nem változik a helyzet, akkor jobb ha orvoshoz mész.
2013. máj. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!