Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csomók. Daganat? 18/L

Csomók. Daganat? 18/L

Figyelt kérdés
Észrevettem kb 1,5 hete egy kicsi és egy mégkisebb csomót a nyakam és a kulcscsontom között. Nem fáj, ha tapogatom ide-oda mozog. Rákerestem a neten és mindenhol csak azt látom hogy rák,rák,rák.... Iszonyatosan meg vagyok ijedve. Ez 18 évesen előfordulhat?
2013. máj. 10. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Előfordulhat,de nem biztos,hogy az.Menj el orvoshoz.
2013. máj. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Januérban volt egy nyaki gerincsérv műtétem, nemrég pedig petefészek-gyulladásom. Ezeknek nem lehet köze hozzá?
2013. máj. 10. 16:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Valóban nem helyettesíti az orvosi konzultációt az írományom, de ezek lehetnek valami fertőzés miatt megnagyobbodott nyirokcsomók és akár jóindulatú ciszták is.
2013. máj. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. A petefészekgyulladással elvileg lehet összefüggésben. Amúgy szedj sok D-vitamint, jót fog tenni.

Érdemes a "tenyek-tevhitek.hu" weblapon olvasgatni D-vitamin és hasonló ügyekben.

2013. máj. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nyirok csomók vannak ennyire alul is a nyak alján?
2013. máj. 10. 16:19
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


A nyirokcsomók helyzete miatt tettem be a linket. És egyébként lehet daganat is akár. Nekem lágyékban volt és egy hete ért véget a kemoterápia...

2013. máj. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne a neten keresgélj, mert azzal csak idegesíted magad. Menj orvoshoz, mert biztosat csak ő tud mondani!!!
2013. máj. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy ez csak egy ártalmatlan nyirokcsomó a fejbiccentő izmon:)
2013. máj. 13. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!