Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Széklettel távozik alkohol?

Széklettel távozik alkohol?

Figyelt kérdés

Tehát tegnap picit sokat ittam egy sikeres záróvizsga apropóján (amúgy csak alkalmi fogyasztó vagyok) Ma világvége van. Hányinger,fejfájás,gyomorégés.De ami a legijesztőbb az egészben,és sohasem volt még-és a kérdést is ezért teszem fel eleve- hogy kegyetlenül hasmenésem van.Nem akarok gusztustalankodni de valami ijesztő színű,szagú,állagú székletem van.

Utánaolvastam rengeteget,kerestem a neten sok praktikát meg stb. de ilyet nem írnak sehol.

Ez is a másnaposság tünete?Ugye nem jelez komoly károsodást?Mikor múlik el? Elég félelmetes.Lakótársaim szerint tisztulok és ez jó dolog de végeredményben nem tudom mi van,szóval ha valaki meg tud nyugtatni vagy hozzá tud szólni azt szívesen veszem.

Köszönöm!

20/f


2013. máj. 12. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem! Annak nem útja!
2013. máj. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez simán belefér a másnaposságba, nem kell megijedni. Kicsit megborult a vízháztartásod de egy nap és kutya bajod. Igyál sokat és gratula a záróvizsgához :)
2013. máj. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Másnapossághoz hozzátartozhat. Nincs jelentősége, annyira kellemetlen, mint a macskajaj. Elmúlik, a többi rossz közérzettel együtt. Sok folyadékot igyál. Nem alkoholt, de gondolom, arra most rá sem tudsz nézni. :)Gratulálok a vizsgádhoz, és jobbulást!
2013. máj. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Lassan-lassan óráról órára érezhetően jobb valamelyest a helyzet,de ami délelött volt az a legrosszabb ellenségemnek sem:)

háztatási keksz+mentesvíz és talán megmaradok.

2013. máj. 12. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!