Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok sokkal álmosabb...

Miért vagyok sokkal álmosabb délután, mint este?

Figyelt kérdés

2013. máj. 15. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. Ha megteheted pihenj délután egy kicsit, nekem ilyenkor 20 perc alvás is sokat segít, utána több energiám van mindenre.
2013. máj. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha meg alszom délután, akkor este pörgök, de reggel meg még fáradtabb leszek...Meg a délutáni alvás után is olyan kába vagyok:/
2013. máj. 16. 14:51
 3/4 anonim válasza:
hány éves vagy?..........Ha úgy gondolod elég nagy vagy hozzá akor segíthet a kávé vagy más koffeintartalmú lötyi...........
2013. máj. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egyéni bioritmus. Akármennyit alszom, 11 óra körül olyan álmosság tör rám, hogy bárhol elaludnék. Kávé elmulasztja, de ha itthon vagyok, akkor néha le is fekszem.


Estére viszont mindig felpörgök, akármilyen napom volt. Reggel ennek megfelelően szenvedek, alig térek magamhoz.


Viszont tudom magamról, hogy nekem az a ritmus felelne meg, hogy hajnali 1-2 körül lefekszem, 10-ig alszom. A munkahelyem miatt ezt maximum hétvégén tudom megcsinálni, így kénytelen vagyok 10 körül lefeküdni és hatkor felkelni.

2013. máj. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!