Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A solutio antisudorica használ...

A solutio antisudorica használata mellett ugye lehet dezodort is használni?

Figyelt kérdés
úgy gondolom, hogy este bekenem vele a hónaljamat, reggel pedig használhatom a dezodoromat, ugye?
2009. okt. 2. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hát én használok (de sprayt). hogy helyesen teszem e vagy sem nem tom de eddig még semmi bajom nem lett tőle sőőt csak jokat tudok írni :)
2009. okt. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és rögtön miután bekentem vele a hónimat, vagy csak reggel dezodorozzak?
2009. okt. 2. 19:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ez a szer tényleg jó?mert én szülés óta nagyon izzadós lettem ami nagyon zavaró,felveszek egy felsőt és 2 perc mulva ott a folt!:(
2009. okt. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nekem még szülnöm sem kellett hozzá... :(

344 forint a patikában, vegyél egyet és próbáld ki

én is ma kezdtem, remélem jó lesz, mert a büdi szagot még kimosni sem tudom a ruháimból... :(

2009. okt. 2. 19:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

(első vagyok)

én ugy használtam ahogy leírtad...este bekentem, reggel befújtam magam...Azt mondják nem használ mindenkinek, de hál'isten nekem használt. Nálam is elég durva volt már a helyzet... gondolom a használatának már utánaolvastál, azt mondják hogy addig kell rendszeresen kenni míg nem kezd "hatni" ,nálam az első nap használt már de én még tovább kentem naponta, aztán kétnaponta, most meg már 1 héten csak egyszer. én csak ajánlani tudom...nem is drága is elég sokáig ki lehet húzni egy olyan kis üveggel.

2009. okt. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dievcatko válasza:
100%
a solutio antisudorica-t minden testrészen haszálhatom (tenyér, talp stb.)???
2011. máj. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

utolsó: lehet.

Az izzadó területet (tenyeret, talpat, hónaljat, lágyékhajlatot) előzetes szappanos, melegvizes lemosás és letörlés után a folyadékkal megnedvesített vattával naponta 1-szer be kell kenni!

Amíg a kóros izzadás nem szűnik, naponta alkalmazzuk.

2012. júl. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!