Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ahogyan haza jöttem megszédült...

Ahogyan haza jöttem megszédültem, kis fekete pöttyöket láttam és alig hallottam. Ez mi lehet? És mi válthatta ki belőlem? Lehet, hogy a vas hiány?

Figyelt kérdés
Reggel voltam vérvételen és kiderült,hogy vashiányos vagyok,ez nem meglepő mert nem eszek túl sokat,nem tudom miért 3 éve alig van étvágyam,Na de ez most nem lényeges!Ilyen rosszullét ebben a hónapban volt már kb.2-szer,de nem szóltam senkinek mert nem tudom,hogy ez mi lehet és nem először itt kérdezném meg azután mennék dokihoz.Lehet,hogy a vashiány is rájátszik?
2013. máj. 22. 19:26
 1/2 anonim válasza:
Ezt az alacsony vèrnyomás szokta elöidèzni,de a vashiánynak is köze lehet hozzá,ùgyhogy szerintem szedj vasat,ès menj dokihoz!
2013. máj. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Leesett a vérnyomásod.
2013. máj. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!