Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek használ valami?

Szerintetek használ valami?

Figyelt kérdés
3napja vettem spuradyn multivitamint. Ma elekzdtem érezni hogy beteg leszek, megfázás, fáj egy kicsit a torkom is, orrsövénymütétem volt 3hete, az orromat még nem fújhatom, de rengeteget kell tüsszentenem, szerintetek a multivitamin használ valamit? tudom hogy sokak szerint szarság, és inkább gyümölcsöket kellene enni, de én nem tudok minden nap gyümölcsöt venni, és ezért gondoltam hogy szedek naponta vitamint.

2013. máj. 31. 15:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Szedjed nyugodtan, segít valamennyit, de nagy dózisban szedjed. Én a fiamnak hatossával adom a C-vitamint és egy multivitamint egész télen, és fele annyit se beteg, mint a csoporttársai.

Ilyen tünetek esetén jó valamilyen echinacea-t tartalmazó készítmény is, az vírusölő hatású.

A gyümölcsök is nagyon értékesek, sajnos a vitamintartalmuk jelentősen csökkent az elmúlt évtizedekben, de erről biztosan olvastál már a neten, rengeteget cikkeznek róla.

Jobbulást Neked!

2013. jún. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!