Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Nincs étvágyam,semmihez nincs kedvem,és inni se iszok.ezért fáj a fejem és már azért hányok mert üres a gyomrom.De nem szeretnék enni.mi bajom lehet?Valami mentális betegségem lehet?vagy nem tudom.16/L
2013. jún. 16. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak átmeneti, a melegtől van, vagy nagyon kimerített az iskola. De ha amiatt nem szeretnél enni, mert félsz a hízástól, az kezdődő evészavar jele is lehet! Egyél gyümölcsöt, zöldséget, és erőltesd az ivást, mert ezek étvágyat fognak csinálni! Ha pedig valamilyen lelki problémád van, mindenképpen beszélgess róla valakivel!
2013. jún. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
gyümölcsöt sem szeretnék enni és nem azért nem szeretnék enni,mert félek,hogy elhízom,nem vagyok súlyos szerintem 54kg nem sok.Zöldséget meg nem szeretem.Nem tudom mi bajom lehet lehetséges tényleg,hogy a meleg miatt vagy lehet,hogy tényleg a suli miatt.
2013. jún. 16. 16:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kicsit lazítani
2013. jún. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!