Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet gyomorrontasom, vagy mi...

Lehet gyomorrontasom, vagy mi bajom van?

Figyelt kérdés
Delutan 4kor nagyon korgott a hasam, ettem egy zsemlet. 5korul egy gomboc fagyit 7kor par darab kekszet. Majd 10korul korgott a gyomroom es egy melegszendvicset. Mind jolesett, de azota rettento hanyingerem van. Rettegek a hanyastol es mar ugy ettem a melegszendvicset, hogy jajj nehogy kihanyjam. Mindig ezt csinlom, ha eszek...viszont most meg rosszabb a hanyinger. De nem erzem telinek a gyomrom, meg birnek is enni. De nagyon hanyingerem van? Pszihes dolog, vagy sokat ettem?
2013. jún. 28. 23:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg inni egy kis citromlevet, az könnyíti az emésztést, bár nem ettél zsíros dolgokat. A probléma inkább azzal lehet, hogy eléggé össze-vissza ettél. Próbálj rendszeres időkben enni, rendes ételeket (ne fagyival meg keksszel akarj jól lakni, ha éhes vagy), és nagyon későn ne egyél már, inkább igyál egy pohár vizet vagy teát- lefekvés előtt 2 órával pedig már tényleg ne fogyassz semmi ételt.
2013. jún. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Járványos. Próbáld az aktív szenet az segít valamelyest.
2013. jún. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!