Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehetséges ez? Mi okozza?

Hogyan lehetséges ez? Mi okozza?

Figyelt kérdés

kiskoromba kezdődött az egész, már akkor is előfordult h beszéltem álmomban, de ez mostanra már egészen ijesztő és vicces (mármint annak aki ismer és tudja rólam ezt).


vegyük a leggyakoribb esetet ami majdnem minden este megtörténik velem. ha este lefekszem de még tv-t nézek szóval nem úgy fekszem le h na akkor aludjunk, de mégis elalszok tök váratlanul akkor nem tudom kikapcsolni a tv-t. ilyenkor anyu bejön a szobámba h kikapcsolja, én pedig sokszor fel nézek rá (nyitott szemmel) és mondom neki h ne kapcsold ki mert nézem. de közbe alszom!! és erre reggel egyáltalán nem emlékszem!


de volt olyan is h párommal voltam és este elaludtam, ugyanígy váratlanul ő pedig megpróbált felkelteni és cirógatott, simogatott én pedig elhúzódtam és többször is mondtam neki h hagyjon békén ne b*szogasson. de aludtam közben! és ezek közül sem emlékeztem semmire. de ahogy párom is és anyu is mondta egyáltalán nem olyan lómás hangon szólalok meg hanem teljesen tisztán mintha tényleg fent lennék, közeben pedig nem és nem is emlékszem rá :/


19/L


2013. júl. 6. 08:57
 1/1 anonim válasza:

Velem is hasonló a helyzet.

Valamivel túlságosan felizgatod magad alvás előtt pl a tv-t vel.Próbálj meg úgy aludni hogy lefekvés előtt 20-30 percel nem csinálsz semmit nem nem nézel tv-t nem gépezel stb.És ne egyél előtte mert attól nehezebben alszol el és rosszabbul

Ha ez se válik be akkor csak az a lehetőség marad hogy majd kinövöd.

2013. júl. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!